Lista projektów Głosowanie aktywne od 16.08.2017, godz. 00:00 do 31.08.2017, godz. 23:59

1. Zakup samochodu ratowniczego dla OSP Ciechocinek

Pomóż druhom z OSP w pozyskaniu nowego samochodu ratowniczego, spełniającego wszelkie wymagania! Pomoc drugiemu człowiekowi podczas zagrożenia jest najważniejsza. Pomóż nam!

Czytaj więcej

2. Otwarte warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej dla mieszkańców Ciechocinka - "Umiem ratować!"

Otwarte warsztaty pierwszej pomocy przedmedycznej dla mieszkańców Ciechocinka, to inicjatywa która pozwoli poszerzyć wiedzę z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla pełnoletnich mieszkańców Ciechocinka.

Czytaj więcej

3. Wakacyjne warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży

Organizacja warsztatów filmowych dla dzieci i młodzieży. W tym: podstawy operowania światłem, tworzenie scenariusza, storybordów, realizację planu filmowego, montaż, efekty specjalne, postprodukcję i realizację dźwięku i dialogów oraz color grading.

Czytaj więcej

4. Zabudowa kostką brukową działki miejskiej na Osiedlu "Solanka"

Położenie kostki brukowej z podłożem na 300 m2 – przy ul.Zdrojowej 54 na części działki nr 623/30 o wym. 5m x 60m pomiędzy garażami a ogrodzeniem terenu

Czytaj więcej

5. Instalacja stojaków rowerowych wraz z ułożeniem kostki brukowej w SP nr 1

Zagospodarowanie placu przy szkole wraz z ułożeniem kostki brukowej oraz instalacja wiaty rowerowej oraz stojaków przystosowanych do różnego typu rowerów – plac po prawej stronie wejścia do szkoły. Przewidywana ilość miejsc postojowych 150–200.

Czytaj więcej

6. Budowa placu zabaw przy Szkole Podstawowej nr 3 w Ciechocinku

Położenie bezpiecznej nawierzchni syntetycznej Euroflex z wkomponowaną planszą do szachów i układem płytek do skoków oraz montaż urządzeń rekreacyjno-sportowych (ścianka wspinaczkowa, przeplotnia, różnorodne drabinki, zjeżdżalnia, rura strażacka)

Czytaj więcej

7. "CIECHOCINEK ZNÓW ZIELONY" – sadzimy drzewa i krzewy na terenie miasta

Zakup i sadzenie młodych drzewek i krzewów, w tym gatunków ozdobnych jak np. Magnolia. W ten sposób uzupełnione zostaną nasadzenia zarówno w pasach drogowych, jak na skwerach i w parkach.

Czytaj więcej

Skontaktuj się z Nami

Adres

Gmina Miejska Ciechocinek
ul. Kopernika 19
87-720 Ciechocinek

Telefon

(54) 416 18 00